Sıkca Sorulan Sorular

Konya da yaygın olarak kullanılan DemirDöküm Kombilerinizin Montajını, Bakımını ve Onarımını Eğitimli-Tecrübeli ve Usta Personelerimiz ile Garantili olarak yapıyoruz? DemirDöküm Kombinizin tamiri noktasında, yenilenmesi gereken parçalar ile ilgili olarak verilen garantinin yanısıra, ikinci el parçalar ve hizmetimiz içinde  örneğin 1 yıl gibi süreler içinde garanti veriyoruz. Çünkü teknik servis personelimize ve hizmetimize güveniyoruz.

Konya da DemirDöküm Kombileri haricinden diğer Kombi Markaları ( ECA, BOSCH, ARISTON, vb) içinde içinde eğitimli ve tecrübeli personelimiz ve aynı zamanda birlikte çalıştığımız çözüm ortaklarımızla birlikte kaliateli teknik servis hizmeti veriyoruz. Tüm markalar ile ilgili ihtiyaçlarınızda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Firmamız Konya ilimizde müşterilerimizin kombi teleplerinde, sizlere rehberlik ederek, ihtiyacınıza ve bütçenize uygun olan kombi satışı ve montajını,  taksitli kolay ödeme seçenekleri ile gerçekleştirmektedir. Kombi satın alma işlemi neticesince düzenli bakım ve servis hizmeti de verilmektedir. Garantili sıfır Kombi satışlarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Konya da uzun yıllarda doğalgaz kullanımı vardır. Zamanla kombiler ömrünü tamamlamaktadır. Böyle bir durumda eski kombinizi alıyor yerine ihtiyacınıza uygun olan yeni veya iyi durumda olan ikinci el kombi ile değişim yapıyoruz. Firmamızın amacı doğalgaz tesisat ve kombi hizmeti noktasında ihtiyaç duyduğunuz konularda memnun olacağınız çözümler üretmek ve gerçekleştirmektir.

Konya ilimizde doğalgaz kaçağı, tespiti ve tamiri noktasında, eğitimli, sertifikalı ve uzman personellemizle GÜVENLİ ve GARANTİLİ hizmet sunuyoruz. Uygun fiyatlara garantili hizmetimizden yararlanarak  güven içerisinde olmanızı tavsiye ediyor geciktirmeden iletişime geçmenizi öneriyoruz.